Súboj mozgov

Otestovať si svoje sústredenie, či napätie, schopnosť vypnúť svoj mozog a relaxovať, môžete aj zábavnou formou.  Súboj mozgov je akýsi náhľad do toho, čo všetko sa môže robiť na individuálnym mentálnych tréningoch.

subojmozgov1

Rozdiel je v tom, že tieto výsledky neberieme až tak vážne. ˇže je to najmä o zábave a vyskúšaní si, koho “hlava poslúcha viac.”

Ideálne pre tých, ktorí zvažujú, či chcú chodiť na mentálne tréningy, alebo pre tých, ktorí chcú svoje deti nahlásiť na mentálne tréningy.

Súboj mozgov je aktivita na dve hodinky pri čaji alebo kávičke, kde sa skvele zabavíte a precvičíte svoje mozgové závity s partičkou, ktorú si vyberiete. Ide o súťaže pre dvoch až štyroch ľudí – ideálne pre oslavu, či ako teambuilding, alebo iba tak, vo voľnom čase:-)subojmozgov2

Dve hodinky sústredenia, súťaženia, kde si strieľate svojou mysľou z luku, nechávate lietať guličku či chytáte mysľou zlodeja. Na najlepších čaká aj diplom a porazení nie sú:-)

Objednávať sa na túto akciu môžu partie priateľov, kolegovia, ale aj rodinky s deťmi od šesť rokov.  Stačí zavolať na číslo 0948 850 780.

K dispozícii sme vám sedem dní v týždni, stačí zavolať aspoň 48 hodín vopred.

Cena je pri partii šiestich ľudí 40,- eur, pri dvojiciach až štvoriciach je cena 25,- eur na stretnutie.

A prečo by ste  si túto netradičnú zábavku mali vyskúšať? V posledných rokoch sa veľa hovorí o tom, že ľudia sú prepracovaní, vyhoretí, nevedia sa sústrediť, strácajú výkon, ťažko sa im zaspáva, málo alebo vôbec nerelaxujú či dokonca relaxovať nevedia.

pristroje

Bude to znieť ako klišé, ale liekom na to je mentálny tréning. Ide o pravidelný tréning mozgu k tomu, aby sa naučil pracovať lepšie, výkonnejšie, sústredenejšie a pritom pri tom nevyvíjal zvýšenú námahu.

pristroje2

Mentálny tréning má za cieľ prostredníctvom hry učiť mozog sa v správnej chvíli vedieť plne sústrediť a taktiež v správnom čase relaxovať. Znamená to, využívať svoj potenciál čo najlepšie.

Tieto tréningy sú vhodné takmer pre každého, najmä športovcov, manažérov, detí s ADHD. Z dlhodobého hľadiska sa mentálnym tréningom predchádza ochoreniam ako je alzheimer, demencia či iným neurodegeneratívnym ochoreniam… Ale kto z nás už teraz myslí na starobu, však?

A teda komu sa hodí mentálny tréning najviac?

  • športovcom, ktorí potrebujú podávať čo najväčší výkon a byť čo najlepšie na tento výkon mentálne nastavení
  • manažérom a pracovníkom, ktorí majú dojem, že pracujú stále a je ťažké pre nich večer “vypnúť”, či cez deň sa “plne sústrediť”
  • deťom, ktoré majú v škole problémy s koncentráciou