Aktivity pre tímy

prednahora1

Možností ako spolupracovať s vašim tímom, je viacero:

  • prídeme s našimi prístrojmi na vašu akciu: ak chcete svojim kolegom, priateľom, či rodine spestriť pripravovanú aktivitu, vieme sa individuálne dohodnúť na tom, že prídeme s našimi prístrojmi a zábavnou formou využijeme neurotechnológie vo vašom prostredí. Cenník je individuálny od počtu hodín a vzdialenosti. Je potrebné sa informovať na čísle 0948 850 780.
  • príde váš tím k nám na Súboj mozgov: ide o dvojhodinovú súťažnú aktivitu, kedy si za pomoci neurotechnológií dvaja až štyria ľudia vyskúšajú súboj – v lukostreľbe ovládanej mysľou, naháňaní zlodeja… Bežná cena je 35,- eur, v súčasnosti beží akcia za 17,- eur bez ohľadu na počet osôb. Na túto akciu je potrebné sa nahlásiť 48 hodín vopred na jednom z čísel: 0948 850 780  alebo 0905 601 861.
  • vytvoríme teambuildingovú outdoorovú alebo indoorovú aktivitu vám šitú na mieru: môže ísť o poldennú aktivitu, celodennú aktivitu, ale taktiež o pobytovky na 1 až 3 noci. Tieto aktivity tvoríme s lektormi, trénermi, psychológmi, aby bol program vyvážení a spĺňal všetky vami stanovené podmienky. Pri záujme stačí základné podmienky naformulovať do mailu robo.langer@paralelnysvet.sk a my vás budeme následne kontaktovať s konkrétnou ponukou.